Oferta

NaszE
MARKI WŁASNE

Chico - Wszystko czego potrzebuje Twój sklep

Chico to marka stworzona z prawdziwej pasji do zwierząt. Oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Posiada asortyment z różnych kategorii, od smakowitych przysmaków, zabawek oraz legowisk dla psów i kotów, po niezbędne akcesoria terrarystyczne, takie jak kable grzewcze, podłoża czy termometry.

Trend - Bezpieczeństwo i Unikalność

Nowoczesna galanteria dla psów i kotów Chico Trend, to połączenie unikalnego designu, wygody oraz bezpieczeństwa. Linia prezentuje obroże, smycze i szelki w różnych kolorach i rozmiarach. Znakiem rozpoznawczym kolekcji są liczne elementy odblaskowe oraz dodatki zwiększające zarówno komfort zwierzęcia jak i jego właściciela.

Szau hau, Szau miau - Klasycznie, dużo i pysznie

Linia Szau hau i Szau miau to zbilansowany, smakowity pokarm dla wszystkich dorosłych psów i kotów o normalnym poziomie aktywności. Wyprodukowana z wysokiej jakości składników, dostosowanych do potrzeb każdego zwierzęcia. Pełnoporcjowa karma występuje w wersji suchej i mokrej. Szau hau i szau miau to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie.

Szau Miau

Nasze dystRybucje

Poznaj inne marki, których jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami.

Ownat to receptura karm dla psów i kotów, oparta na naturalnych składnikach. Zaawansowana koncepcja żywieniowa, która naśladuje dietę zwierząt żyjących swobodnie w naturze.
Czytaj więcej
Bogata w białka i składniki pochodzenia zwierzęcego z niską zawartością węglowodanów. Ownat prezentuje poszczególne linie, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów- Classic, Just Grain Free, Grain Free Prime oraz Grain Free Hypoallergenic.

Vadigran to producent pokarmów dla królików, kawii domowych, szynszyli, ptaków egzotycznych i innych zwierząt domowych.

Czytaj więcej
Zbilansowana mieszanka zawiera zrównoważony poziom witamin, które zwiększają odporność zwierzęcia. Naturalna karma została opracowana z najwyższą starannością. Przebadana oraz przetestowana przez wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu zadowoli nawet najbardziej wymagające zwierzęta. Vadigran prezentuje linie tj. Terra, Expert , Tasty oraz Original & Tropical dla ptaków egzotycznych, kanarków i papug.
Pełna moc fipronilu w walce przeciwko pchłom i kleszczom dzięki stężeniu 100mg na 1ml.
Czytaj więcej
Preparat nie tylko leczy ale również chroni zwierzę przed infestacją ektopasożytów. Eliminuje je po 48 godzinach od aplikacji. Dixie to pojedyncza pipeta z dawką dedykowaną do wagi psa lub kota. Efektywny preparat o długotrwałym działaniu przy regularnym stosowaniu.
Moderna logo
Każdy właściciel wie, że odpowiednie miski to podstawa w wyposażeniu pupila. Moderna to producent niezbędnych akcesoriów dla psów i kotów.
Czytaj więcej
Prezentuje produkty takie jak miseczki, transportery, toalety oraz kuwety, które charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnym designem i wspaniałą kolorystyką.
Jeneca Logo
Jeneca to odpowiedź na potrzeby akwarystów, którzy cenią sobie dobrą jakość.
Czytaj więcej
Szeroki wybór produktów, które są niezbędnikiem dla każdego pasjonata. W asortymencie znajdują się między innymi grzałki, filtry, napowietrzacze, kurtyny, odmulacze, czyściki, pompy, tła akwarystyczne i wiele innych.